Dzięki zastosowaniu technologii grawerowania laserem jesteśmy obecnie w stanie wykonać pieczątki wielokolorowe. Jeśli chcesz się cieszyć nieskrępowanym kolorem na swojej pieczątce – warto zapoznać się z nasza ofertą. Teraz nie musisz ograniczać się do pieczątki jednokolorowej. Wyróżnij się, zastosuj 2, 3 , 5 a nawet 10 różnych kolorów na jednej pieczątce. Pieczątki kolorowe to  doskonały sposób na promocję swojej marki, logo czy zwrócenie na siebie uwagi klienta. Pieczątki wielokolorowe pomagają promować twoją firmę. Wyrób pieczątek wielokolorowych w naszej firmie gwarantuje zawsze wysoką jakość pieczątki , doskonałe odbicie stempla i niską cenę usługi . Dzięki zastosowaniu techniki grawerowania laserowego nasze wielokolorowe pieczątki doskonale się odbijają i nadają twoim dokumentom niepowtarzalny wygląd. Kolorowa pieczątka zdecydowanie odróżni Cię od konkurencji !

Jak zamówić pieczątkę wielokolorową ?

Istnieje kilka ograniczeń w wyrobie pieczątki wielokolorowej.

1/

Pomiędzy powierzchniami o różnych kolorach musi być minimum 3 milimetrowa odległość. Oznacza to , iż napisy lub grafiki w różnych kolorach nie mogą się stykać, przenikać ani na siebie nachodzić. Każdy kolor musi znajdować się w odległości nie mniejszej niż 3 mm.

2/

Powierzchnia  o danym kolorze nie może też być mniejsza niż 10 x 10 mm.

Po spełnieniu powyższych warunków możliwe jest wykonanie pieczątki wielokolorowej  nawet w 8-10 kolorach . Jeśli posiadają Państwo swój logotyp , prosimy o jego przesłanie pliku z grafiką wektorową i czcionkami zmienionymi na krzywe.

Pieczątki wielokolorowe z uwagi na skomplikowany proces produkcyjny są  droższe od standardowych. Wymagają bowiem nie tylko odpowiedniego dostosowania  płytki tekstowej , ale także poduszki z tuszami .  Wycena pieczątki wielokolorowej możliwa jest po przesłaniu pliku z wzorem i/lub określeniu treści , która ma zawierać , wielkości i liczby oraz rozplanowania kolorów.