Poduszki z tuszem

Do aplikacji pieczątek na stemplach drewnianych niezbędne jest posiadanie dodatkowej poduszki z tuszem. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty pasujące do wszystkich posiadanych przez nas stempli: zarówno klasycznych jak i kołysek. Poduszki te dzielą się na plastikowe i drewniane. Poduszki drewniane mogą zostać dodatkowo wzbogacone o grawer treści i lub grafiki.

Poduszki na tusz plastikowe

Poduszki plastikowe występują w wersji: z tuszem standardowym ( do wyboru: czarny, czerwony, zielony, niebieski) lub bez tuszu. Obecnie w naszej ofercie znajdują się poduszki plastikowe w trzech rozmiarach:

Poduszka plastikowa mała P.M o wymiarze do 50×85 mm.
Poduszka plastikowa średnia P.S. o wymiarze do 70×110 mm
Poduszka plastikowa duża P.D. o wymiarze do 85 x 155 mm

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie czy chcą państwo poduszkę z tuszem standardowym ( prosimy o wybór koloru ) czy bez tuszu.

Poduszki na tusz drewniane

Wykonane specjalnie na nasze zamówienie poduszki drewniane oferują nie tylko wysoką estetykę wykonania, ale także największą dostępną na rynku powierzchnię. Możliwe jest zastosowanie poduszek do stempli o wymiarach: 240×120 mm lub 150×200. Dodatkowym atutem poduszek drewnianych jest możliwość wykonania graweru na wieczku poduszki. Grawer może zawierać zarówno grafikę jak i tekst. Jest to usługa dodatkowo płatna.

Poduszki drewniane dostępne są wyłącznie w wersji suchej to znaczy, iż nie są napełnione tuszem. Aby można było je użytkować, należy dokupić tusz w oddzielnych opakowaniach. Poduszki drewniane na tusz występują w kilku wielkościach: 107×87, 195×145 mm, 205×145 oraz 240×120 mm.

Poduszki do tuszów specjalnych ( szybkoschnących )

Tusze specjalistyczne/szybkoschnące ( do metalu, plastiku, szkła, itp. materiałów ) wymagają zastosowania specjalnych poduszek. Użycie ich w standardowych poduszkach nie jest zalecane przez producentów i powoduje szybkie zniszczenie powierzchni poduszki. Dla tego do tuszów szybkoschnących zalecamy stosowanie poduszek filcowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo następujące produkty: Poduszki filcowe okrągłe, plastikowe o średnicy 95 i 125 mm. Są to produkty znanej firmy Colop, posiadają szczelne zamknięcie szczególnie polecane do tuszów szybkoschnących i olejowych (do stempli metalowych). Oferujemy także plastikowe poduszki Colop Micro 3 o wymiarach: 90×160 mm.