Poduszki z tuszem

Do aplikacji pieczątek na stemplach drewnianych niezbędne jest posiadanie dodatkowej poduszki z tuszem. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty pasujące do wszystkich posiadanych przez nas stempli: zarówno klasycznych jak i kołysek. Poduszki te dzielą się na plastikowe i drewniane. Poduszki drewniane mogą zostać dodatkowo wzbogacone o grawer treści i lub grafiki.

Poduszki na tusz plastikowe

Poduszki z tuszem
Poduszki plastikowe występują w wersji: z tuszem standardowym ( do wyboru: czarny, czerwony, zielony, niebieski) lub bez tuszu. Obecnie w naszej ofercie znajdują się poduszki plastikowe w trzech rozmiarach:

Poduszka plastikowa mała P.M o wymiarze do 50×85 mm.
Poduszka plastikowa średnia P.S. o wymiarze do 70×110 mm
Poduszka plastikowa duża P.D. o wymiarze do 85 x 155 mm

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie czy chcą państwo poduszkę z tuszem standardowym ( prosimy o wybór koloru ) czy bez tuszu.

Poduszki na tusz drewniane

Poduszki z tuszem
Wykonane specjalnie na nasze zamówienie poduszki drewniane oferują nie tylko wysoką estetykę wykonania, ale także największą dostępną na rynku powierzchnię. Możliwe jest zastosowanie poduszek do stempli o wymiarach: 240×120 mm lub 150×200. Dodatkowym atutem poduszek drewnianych jest możliwość wykonania graweru na wieczku poduszki. Grawer może zawierać zarówno grafikę jak i tekst. Jest to usługa dodatkowo płatna.

Poduszki drewniane dostępne są wyłącznie w wersji suchej to znaczy, iż nie są napełnione tuszem. Aby można było je użytkować, należy dokupić tusz w oddzielnych opakowaniach. Poduszki drewniane na tusz występują w kilku wielkościach: 107×87, 195×145 mm, 205×145 oraz 240×120 mm.

Poduszki do tuszów specjalnych ( szybkoschnących )

Tusze specjalistyczne/szybkoschnące ( do metalu, plastiku, szkła, itp. materiałów ) wymagają zastosowania specjalnych poduszek. Użycie ich w standardowych poduszkach nie jest zalecane przez producentów i powoduje szybkie zniszczenie powierzchni poduszki. Dla tego do tuszów szybkoschnących zalecamy stosowanie poduszek filcowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo następujące produkty: Poduszki filcowe okrągłe, plastikowe o średnicy 95 i 125 mm. Są to produkty znanej firmy Colop, posiadają szczelne zamknięcie szczególnie polecane do tuszów szybkoschnących i olejowych (do stempli metalowych). Oferujemy także plastikowe poduszki Colop Micro 3 o wymiarach: 90×160 mm.