Poduszki z tuszem 2015-09-14T13:15:51+00:00

Poduszka na tusz Do aplikacji pieczątek na stemplach drewnianych niezbędne jest posiadanie dodatkowej poduszki z tuszem . W naszej ofercie znajdą Państwo produkty pasujące do wszystkich posiadanych przez nas stempli: zarówno klasycznych jak i kołysek.

Poduszki te dzielą się na plastikowe i drewniane.  Poduszki drewniane mogą zostać dodatkowo wzbogacone o grawer treści i lub grafiki .

Poduszki na tusz plastikowe

Poduszki plastikowe występują w wersji: z tuszem standardowym ( do wyboru: czarny, czerwony, zielony, niebieski) lub bez tuszu.  Obecnie w naszej ofercie znajdują się poduszki plastikowe w trzech rozmiarach:

Poduszka plastikowa mała P.M o wymiarze do 50×85 mm.
Poduszka plastikowa średnia P.S. o wymiarze do 70×110 mm
Poduszka plastikowa duża P.D. o wymiarze do  85 x 155 mm

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie  czy chcą państwo poduszkę z tuszem standardowym ( prosimy o wybór koloru ) czy bez tuszu.

Poduszki na tusz drewniane

Poduszka drewniana na tusz w komplecie ze stemplem drewnianymWykonane specjalnie na nasze zamówienie poduszki drewniane oferują nie tylko wysoką estetykę wykonania, ale także największą dostępną na rynku powierzchnię.  Możliwe jest zastosowanie poduszek do stempli o wymiarach : 240×120 mm lub 150×200 .  Dodatkowym atutem poduszek drewnianych jest możliwość wykonania graweru na  wieczku poduszki . Grawer może zawierać zarówno grafikę jak i tekst. jest to usługa dodatkowo płatna .

Poduszki drewniane dostępne są wyłącznie w wersji suchej to znaczy, iż nie są napełnione tuszem . Aby można było  je użytkować, należy dokupić tusz w oddzielnych opakowaniach.  Poduszki drewniane na tusz występują w kilku wielkościach: 107×87 ,  195×145 mm ,  205×145 oraz 240×120 mm.

Poduszki do tuszów specjalnych( szybkoschnących)

Poduszka Colop do tuszu szybkoschnącegoTusze specjalistyczne/szybkoschnące ( do metalu, plastiku, szkła, itp. materiałów ) wymagają zastosowania specjalnych poduszek. Użycie ich w standardowych poduszkach nie jest zalecane przez producentów i powoduje szybkie zniszczenie powierzchni poduszki.  Dla tego do tuszów szybkoschnących zalecamy stosowanie poduszek filcowych .

W naszej ofercie znajdą Państwo następujące produkty : Poduszki filcowe okrągłe, plastikowe o średnicy 95 i 125 mm . Są to produkty znanej firmy Colop, posiadają szczelne zamknięcie Szczególnie polecane do tuszów szybkoschnących i olejowych (do stempli metalowych) .  Oferujemy także plastikowe poduszki  Colop Micro 3 o  wymiarach : 90×160 mm .

Poduszki na tusz szybkoschnący wzoryOstatnim produktem z tej kategorii są poduszki drewniane  o wymiarach 100×150 mm. Oferują one możliwość wykonania ozdobnego graweru  tekstu i/lub grafiki .