Kwadratowe stemple drewniane

Jednej z najczęściej wybieranych kształtów stempli zarówno do toreb, kartonów, gdzie klienci umieszczają logo, stempli do mydła i gliny, Ex Libris itp. Z uwagi na szeroki wybór rozmiarów czyni ten rodzaj stempla jako uniwersalny.

Oferujemy stemple kwadratowe od 10x10mm do 150×150 mm. Należy pamiętać, iż płytka tekstowa musi być o co najmniej 2 mm mniejsza niż sam stempe. Dzięki temu cała powierzchnia stempla odbija się wyraźnie. Różnica większa niż 2 mm (na korzyść stempla) nie stanowi technicznego problemu.

Jeśli potrzebują państwo wykonać stempel z odbiciem okrągłym o średnicy większej niż 100 mm, można zastosować stemple kwadratowe. Oferują one możliwość umieszczenia płytki tekstowej o średnicy do 148 mm.

Uniwersalne zastosowanie

Stempel ślubny

Stemple okolicznościowe takie, jak ślubne, świąteczne często wybierane są w kompozycji kwadratowej, co czyni je uniwersalnymi niezależnie od kształtu znakowanej powierzchni.

Stempel z logo

Stemple z logo można stosować do różnorakiego papieru firmowego, gdzie wykonywanie druku metodą bezpośrednią stawia, iż koszta dla niewielkiego nakładu są ogromne. Posiadając stempel oraz odpowiedni tusz z poduszką można znakować torby, kartony, papier do pakowania, etykiety, wizytówki, ulotki, notesy i wiele innych.

Ex Libris

Ex Libris w formie stempla niepodważalnie prezentuje się błędnie i taki też rodzaj nośnika jest najczęściej wybierany przez naszych klientów. Kwadratowa podstawa stempla sprawia, iż staje się uniwersalna dla większości projektów z uwagi na łatwość zakomponowania ilustracji.