Pieczątki Colop

Colop jest znanym i cenionym producentem automatów samotuszujących. Posiada w swej ofercie zarówno produkty standardowe, jak i automaty nietypowe ( kwadratowe, okrągłe, trójkatne, wielkogabarytowe ), datowniki i numeratory, pieczątki szkieletowe.
Z uwagi na wysoką jakość i przystępną cenę do pieczątek nietypowych stosujemy zawsze rozwiązania firmy Colop. Są one trwalsze od wyrobów konkurencji.

Pieczątki Colop Standard

Charakteryzuje je ciekawa stylistyka, wysoka ergonomia, różnorodność kolorów obudowy i bardzo dobra wytrzymałość. Są cenione przez klientów za bezawaryjność i łatwość obsługi. Doskonale sprawdzają się do zastosowań biurowych. Posiadają zamknięcie podobnie jak automaty Wagraf, jednak jest ono mniej wygodne w użytkowaniu.

Automaty samotuszujące Colop dostępne są w ofercie tanie-pieczątki za dodatkową dopłatą. Można w nich stosować zarówno tusze w kolorach standardowych jak i Pantone. Dużym atutem automatów Colop jest możliwość stosowania specjalnych poduszek filcowych do tuszów szybkoschnących i innych tuszów specjalistycznych. Opcja ta nie jest dostępna w automatach firm Wagraf i Trodat.

Pieczątki Colop IQ

Seria IQ to nowość w ofercie firmy Colop. Charakteryzuje je zupełnie nowe podejście do kwestii personalizacji pieczątki. Niewielka kartka indeksująca została zastąpiona znacznie większym odpowiednikiem. Dzięki temu to klient może zdecydować jak ma wyglądać jego pieczątka.
Automaty Colop 10, 20, 30, 40 zostały także wyposażone w bardzo funkcjonalną zaślepkę ułatwiającą ich transport. Podobnie jak poprzednie produkty Colop, automaty są niezwykle trwałe, jednocześnie wymagają minimalnej siły nacisku, mniejszej niż produkty Wagraf.

Pieczątki Colop niestandardowe
Produkty Colop to nie tylko automaty o wymiarach standardowych ( do 55×20 mm ).
To także rozwiązania nietypowe.
Najpopularniejsze produkty to:

Automaty samotuszujące Colop okrągłe (seria R)

Występują w następujących średnicach: 12, 24, 30, 40, 45, 50 mm. Charakteryzuje je ergonomiczna obudowa i wyjątkowa trwałość, większa niż w wypadku produktów konkurencji. W pieczątkach samotuszujące okrągłych Colop można stosować zarówno tusze wodne, jak i – po dokupieniu poduszki filcowej – tusze szybkoschnące i specjalnego zastosowania ( do drewna, metalu, tkanin ).

Automaty samotuszujące Colop kwadratowe (seria Q)

Pieczątki automatyczne kwadratowe Colop występują w następujących wielkościach: 12, 24, 30, 43 mm. Szczególnie dużą popularnością cieszy się mały i poręczny Colop Q12, który stosowany jest w wypadku pieczątek do kart lojalnościowych czy rabatowych.
W automatach Colop serii Q można również stosować poduszki filcowe, co oznacza, iż możliwe jest uzupełnienie ich tuszami specjalistycznymi.

Automaty samotuszujące Microban – z dodatkową ochroną przeciwbakteryjną

Seria automatów Colop Microban zawiera szeroką gamę produktów: od pieczątek standardowych: Colop 20, 30, 40 przez niestandardowe: Colop 50 i Colop 60, po automaty szkieletowe metalowe. Elementy pieczątki, z którymi styczność ma użytkownik zostały wzbogacone w procesie produkcji o ochronę przeciwbakteryjną Microban 3G. Znacząco zmniejsza ona namnażanie się bakterii. Pieczątki z serii Microban szczególnie polecane są w szpitalach, przychodniach, firmach farmaceutycznych i wszędzie tam, gdzie z pieczątki korzysta duża liczba osób.

Datowniki Colop plastikowe i szkieletowe

Colop jest także producentem datowników. W ofercie tej firmy naleźć można szeroką gamę produktów począwszy od prostych datowników mini po największy na rynku datownik z płytka tekstowa o polu 53×103 mm.

Datowniki plastikowe to głównie seria S100, której najpopularniejszym przedstawicielem jest Colop S100 mini. Zawiera on wyłącznie datę. W jej skład wchodzą również: Colop 160 ( możliwość umieszczenia 1 wiersza nad datą ), S120 WD ( datownik z wymiennymi, gotowymi hasłami ).

Seria Colop S200 obejmuje datowniki z możliwością umieszczenia płytki tekstowej.

Datowniki ręczne taśmowe stosowane są wszędzie tam, gdzie potrzeba nietypowych wymiarów czcionki daty. Występują z czcionką od 3 mm do 18 mm.

Datowniki Colop szkieletowe to szeroka grupa produktów od prostych datowników bez płytki tekstowej, po datownik Colop 3960 Professional Line, który umożliwia umieszczenie płytki tekstowej o wymiarze do 103×53 mm.

Więcej informacji o datownikach i numeratorach znajdą Państwo tutaj