Pieczątki Colop 2015-09-09T13:24:39+00:00

Colop jest znanym i cenionym producentem automatów samotuszujących. Posiada w swej ofercie zarówno produkty standardowe , jak i automaty nietypowe ( kwadratowe, okrągłe, trójkatne, wielkogabarytowe), datowniki i numeratory, pieczątki szkieletowe .

Z uwagi na wysoką jakość i przystępną cenę  do pieczątek nietypowych stosujemy zawsze rozwiązania firmy Colop.  Są one trwalsze od wyrobów konkurencji

Pieczątki Colop Standard

Automaty samotuszujące Colop - koloryPodstawowa grupa automatów  Colop występująca w rozmiarze od Colop 10 do Colop 60 .

Charakteryzuje je ciekawa stylistyka, wysoka ergonomia,  różnorodność kolorów obudowy i  bardzo dobra wytrzymałość. Są cenione przez klientów za bezawaryjność i łatwość obsługi . Doskonale sprawdzają się do zastosowań biurowych. Posiadają zamknięcie podobnie jak automaty Wagraf, jednak sjest ono  mniej wygodne w użytkowaniu.

Automaty samotuszujące Colop dostępne są w ofercie ” tanie-pieczątki ” za dodatkową dopłatą.  Można w nich stosować zarówno tusze w kolorach standardowych jak i Pantone .  Duzym atutem automatów Colop jest możliwość stosowania specjalnych poduszek filcowych  do tuszów szybkoschnacych i innych tuszów specjalistycznych . Opcja ta nie jest dostępna w automatach firm Wagraf i Trodat .

 

Pieczątki Colop IQ

Automaty samotuszujące Colop IQ

Seria IQ to nowość w ofercie  firmy Colop. Charakteryzuje je zupełnie nowe podejście do  kwestii personalizacji  pieczątki .Niewielka kartka indeksująca została zastąpiona znacznie większym odpowiednikiem. Dzięki temu to  klient może zdecydować jak ma wyglądać jego pieczątka.

Automaty Colop 1-,20,30,40 zostały także wyposażone w bardzo funkcjonalną zaślepkę ułatwiającą ich transport.  Podobnie jak poprzednie produkty Colop, automaty  są niezwykle trwałe, jednocześnie wymagają minimalnej siły nacisku , mniejszej niż produkty Wagraf.

 

Pieczątki Colop niestandardowe

Produkty Colop to nie tylko automaty  o wymiarach standardowych ( do 55×20 mm). To także rozwiązania nietypowe.  Najpopularniejsze produkty  to :

Automat samotuszujący okrągły Colop R40 Automaty samotuszujące Colop  okrągłe (seria R) :

Występują w następujących średnicach: 12,24,30,40,45,50 mm . Charakteryzuje je ergonomiczna obudowa i wyjątkowa trwałość, większa niż w wypadku produktów konkurencji . W pieczątkach samotuszujące okrągłych Colop można stosować zarówno tusze wodne , jak i – po dokupieniu poduszki filcowej- tusze szybkoschnące i specjalnego zastosowania ( do drewna, metalu,  tkanin).

 

 

Automat samotuszujący pieczatka kwadratowa colop 43Automaty samotuszujące Colop  kwadratowe (seria Q) :

Pieczątki automatyczne kwadratowe Colop występują w następujących wielkościach: 12,24,30,43 mm . Szczególnie duża popularnością cieszy się  mały i poręczny Colop Q12 , który stosowany jest w wypadku pieczątek do kart lojalnościowch czy rabatowych.

W automatach  Colop serii Q można również stosować poduszki filcowe, co oznacza, iż możliwe jest uzupełnienie ich tuszami specjalistycznymi.

 

 

Pieczątki Colop Microban z ochroną antybakteryjnąAutomaty samotuszujące Microban – z dodatkową ochroną przeciwbakteryjną.

Seria automatów Colop Microban zawiera szeroką gamę produktów: od pieczątek standardowych : Colop 20,30,40 przez  niestandardowe : Colop 50 i Colop 60 , po automaty szkieletowe metalowe. Elementy pieczątki , z którymi styczność ma użytkownik zostały wzbogacone w procesie produkcji o  ochronę przeciwbakteryjną Microban 3G.  Znacząco zmniejsza ona namnażanie się bakterii. Pieczątki z serii Microban szczególnie polecane  są w szpitalach, przychodniach, firmach farmaceutycznych i wszędzie tam, gdzie z pieczątki korzysta duża liczba osób.

 

Datowniki Colop plastikowe i szkieletowe

Datowniki Colop wzoryColop jest także producentem datowników . W ofercie tej firmy naleźć można szeroką gamę produktów począwszy od prostych datowników mini po największy na rynku  datownik z płytka tekstowa o polu 53×103 mm .

Datowniki plastikowe to głównie seria S100, której najpopularniejszym przedstawicielem jest Colop s100 mini . Zawiera on wyłącznie datę.  W jej skład wchodzą również : Colop 160 ( możliwość umieszczenia 1 wiersza nad datą), S120 WD ( datownik z wymiennymi, gotowymi hasłami )

Seria Colop S200 obejmuje  datowniki z możliwością umieszczenia płytki tekstowej.

Datowniki ręczne taśmowe stosowane są wszędzie tam , gdzie potrzeba nietypowych wymiarów czcionki daty . Występują z czcionką od 3 mm do 18 mm.

Datowniki Colop szkieletowe  to szeroka grupa produktów  od prostych datowników bez płytki tekstowej , po datownik Colop 3960 Professional Line , który umożliwia  umieszczenie płytki tekstowej o wymiarze do 103×53 mm .