Prostokątne stemple drewniane

Stemple o największym wyborze rozmiaru, uniwersalne nie tylko z tej uwagi lecz również na przeważają przewagę występowania projektów w tym samym kształcie. Ochoczo zamawiane jako stemple do toreb i kartonów, gdzie największe występujące rozmiary to 200x150mm oraz 240x120mm.

Oferujemy wymiary już od 25x10mm do wcześniej wymienionych. Należy pamiętać, iż płytka tekstowa musi być o co najmniej 2 mm mniejsza niż sam stempel. Dzięki temu cała powierzchnia stempla odbija się wyraźnie. Różnica większa niż 2 mm (na korzyść stempla) nie stanowi technicznego problemu.

Uniwersalne zastosowanie

Stempel do kartonu

Znakowanie kartonu z pomocą stempla jest niezwykle tanie przy niskim nakładzie oraz proste – do samodzielnego wykonania.

Stempel z logo

Stemple z logo można stosować do różnorakiego papieru firmowego, gdzie wykonywanie druku metodą bezpośrednią stawia, iż koszta dla niewielkiego nakładu są ogromne. Posiadając stempel oraz odpowiedni tusz z poduszką można znakować papier do pakowania, etykiety, wizytówki, ulotki, notesy i wiele innych.

Stempel do toreb

Zarówno na kartonie, jak i na torbie można wykonać odbicie stemplem i to jednym zestawem (stempel + poduszka + tusz). Warunkiem jest ten sam rodzaj powierzchni, np. matowa, dobrze chłonna.