Okrągłe stemple drewniane

Niezwykle popularne i często wykorzystywane do wykonania stylowych pieczątek okolicznościowych, ozdobnych, zawierających piktogramy, ex libiris.

Oferujemy  stemple drewnianych o średnicy od 10 do 100 mm. Należy pamiętać, iż płytka tekstowa musi mieć średnicę o co najmniej 2 mm mniejszą niż sam stempel drewniany. Dzięki temu cała powierzchnia stempla odbija się wyraźnie. Różnica większa niż 2 mm (na korzyść stempla) nie stanowi technicznego problemu. Do każdego zamówienia staramy się dobrać najbliższy możliwy wymiar stempla okrągłego.

Jeśli potrzebują państwo wykonać stempel z odbiciem okrągłym o średnicy większej niż 100 mm, można zastosować stemple kwadratowe. Oferują one możliwość umieszczenia płytki tekstowej o średnicy do 148 mm.

Uniwersalne zastosowanie

Stempel ślubny

Stemple okolicznościowe takie, jak ślubne, świąteczne są chętnie wybierane z uwagi na okrągłą kompozycję ilustracji, co wpływa na walory estetyczne znakowanej powierzchni.

Stempel z logo

Stemple z okrągłym logo można stosować do różnorakiego papieru firmowego, gdzie wykonywanie druku metodą bezpośrednią stawia, iż koszta dla niewielkiego nakładu są ogromne. Posiadając stempel oraz odpowiedni tusz z poduszką można znakować torby, kartony, papier do pakowania, etykiety, wizytówki, ulotki, notesy i wiele innych.

Ex Libris

Ex Libris na okrągłej podstawie stempla niepodważalnie prezentuje się błędnie i taki też rodzaj stempla jest najczęściej wybierany przez naszych klientów. Jeśli nie satysfakcjonuje Państwa żadna z naszych gotowych ilustracji ekslibris istnieje możliwość wykonania indywidualnego projektu zaznaczając, iż interesuje Państwa okrągła kompozycja lub też nadesłanie własnego autorskiego projektu.