Datowniki 2017-12-10T22:19:57+00:00

Datowniki

jest to szeroka grupa pieczątek , w skład której wchodzą zarówno proste   pieczątki ręczne oferujące wyłącznie  funkcję daty , jak i rozbudowane pieczątki automatyczne umożliwiające umieszczenie  dodatkowego tekstu czy drugiej daty i tekstu.

Datowniki ręczne

Datownik ręczny 15 mmNajprostsze datowniki, bardzo wytrzymałe, ale ograniczające się do aplikacji daty.  Nie ma możliwości dodania do nich dodatkowej płytki tekstowej . Wymagają stosowania dodatkowej poduszki z tuszem. Datowniki ręczne mogą być stosowane zarówno z tuszem standardowym-wodnym, jak i tuszami specjalistycznymi-szybkoschnącymi. Datowniki ręczne mają jedną wielką zaletę:  oferują  duże rozmiary czcionki. Datowniki ręczne występują w wersji z czcionkami o wysokości od 3 do 18 mm.

Datowniki ręczne nie są dostępne od reki , sprowadzamy je wyłącznie na zamówienie.  Przed złożeniem zamówienia prosimy  wysłanie zapytania  o dostępność.

 

 

Datowniki automatyczne plastikowe

Szeroka grupa niezwykle popularnych datowników. Oferują zarówno funkcję samej daty, jak i możliwość dodania dodatkowej płytki tekstowej.

Datownik S120 mini: Najprostszy datownik plastikowy firmy Colop  z samą datą . Występuje w 3 wersjach: data cyfrowa(dzień:miesiąc:rok), ISo (rok:miesiąc:dzień)