Stemple drewniane

Stemple drewniane wciąż pozostają w modzie i to nie tylko ze względów ekologicznych. Stanowią nie tylko tańszą alternatywę pieczątek automatycznych, ale także oferują znacznie większe pole tekstowe niż pieczątki. Największy dostępny w naszej ofercie stempel drewniany ma wymiar 200×150 mm oraz 240×120 mm. Oferujemy do niego również drewnianą poduszkę na tusz wodny i specjalny.

Stemple drewniane wykonywane w serwisie tanie-pieczatki.eu posiadają grawerowaną laserowo płytkę tekstową zapewniającą najwyższą dostępną na rynku jakość odbicia także dużych powierzchni. Dzięki specjalnemu dopasowaniu parametrów grawerowania i uzyskaniu w ten sposób głębszego graweru zyskują Państwo zawsze wyraźne odbicie.
Stemple występują w wielu wymiarach i kształtach: okrągłym o średnicy od 15 mm do 100 mm, kwadratowy o boku od 10 mm do 150 mm, prostokątnym o wielkości od 25×10 mm do 240×120 mm lub 200×150 mm.

Do wszystkich podanych powyżej wymiarów kołków posiadamy także odpowiedniej wielkości poduszkę, umożliwiającą łatwą aplikację stempla.

Stemple drewniane występują w dwóch odmianach: klasycznej – płaskiej oraz tzw. kołyski. Stemple drewniane w formie kołyski dostępne są jedynie dla wymiarów przekraczających 80×50 mm.

Stemple drewniane płaskie

Stemple drewniane “kołyski”